2019 | 3 rady od lidí, kteří úspěšně složili taxi zkoušky

3 rady od lidí, kteří úspěšně složili taxi zkoušky


Chceme se s Vámi podělit o nějaké rady pro současné i budoucí zájemce, kteří chtějí složit taxi zkoušky v Praze. Oslovili jsme zpětně některé úspěšné účastníky, aby nám napsali nějaké body, rady nebo tipy, kterých se drželi. Přečtěte si také náš návod, jak taxi zkoušky udělat co nejrychleji odkaz zde.


Registrovat se

Rada od Tomáše:

Potřebujete hlavně pevnou vůli a otázky/odpovědi trénovat kdykoliv je to možné. Nejlépe se mi osvědčilo 20-30minutové ranní zopakování s následným tréninkem otázek na portálu taxizkousky.cz.

Nic více není potřeba. Co mě více překvapilo, jak jsou termíny pražských taxi zkoušek nyní plné a magistrát nevypíše další a častěji.

Snad se to do budoucna změní. Přeji hodně štěstí!
Rada od Honzy:

Když jsem se začal zabývat složením taxi zkoušek, hledal jsem něco na vyzkoušení mých znalostí.

Od zaměstnavatele jsem dostal materiály a odkaz na tuto stránku. Materiály jsme si pročetl a potom už jen trénoval otázky z taxi zkoušek na portálu.

Chce to u toho chvíli vydržet a nevzdat se. Všichni jsme ty zkoušky museli složit a je dobře, že tu jsou!
Rada od Pavla:

Jelikož Uber ode mne začal vyžadovat taxikářskou koncesi, hledal jsem si dodatečné informace o taxi zkouškách v Praze.

Narazil jsem přitom na tento portál, který je na rozdíl od ostatních zdarma a poskytuje kvalitní opakování a přípravu na zkoušky, včetně simulace testu na nečisto s výsledky v procentech.

Je super, že Vám portál sám řekne, v které sekci chybujete nejvíce, a tu si potom můžete dodatečně natrénovat, tak abyste ty taxi zkoušky zvládli úspěšně a mohli začít jezdit co nejdříve.PS: Přejeme hodně štěstí

via GIPHY


Zpět na články